Jakie macie doświadczenie?

Nasze doświadczenie jest oparte na doświadczeniu w pracy na zachodzie Europy oraz w Polsce. Zadzwoń a udowodnimy Ci, że jesteśmy najlepsi!

Czy przyjeżdżacie do klienta?

Tak! Dojazd do klienta na wycenę, projekt, realizację i serwis jest darmowy!

Dostałem tańszą ofertę na taką samą usługę!

Jeśli ktoś zaoferował Ci tańszą usługę lub tańszy sprzęt koniecznie się z nami skontaktuj, postaramy się skonfrontować to z naszą wyceną. Zadowolenie klienta zawsze jest dla nas najważniejsze!

Dostanę od Was gwarancję?

Tak, na wszystkie wykonane zlecenia oraz zamontowany sprzęt udzielamy pisemnej gwarancji w zależności od producenta od 12-60 miesięcy! Każda usługa jest objęta gwarancją 12 miesięczną!

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, po zakończeniu usługi każdy z klientów dostaje pełną fakturę VAT.

Mam już sprzęt, podejmiecie się montażu?

Tak! Jest możliwość zamontowania sprzętu dostarczonego przez klienta, ale zalecamy najpierw kontakt w celu ustalenia szczegółów i kompatybilności posiadanego sprzętu.

Coś się zepsuło i mój sprzęt nie działa, co teraz?

Żaden problem! Wystarczy telefon, a postaramy się zlikwidować problem zdalnie. Jeśli problem będzie na tyle poważny, że będzie konieczna wizyta naszego serwisanta to odbędzie się to bez zbędnej zwłoki i naprawimy to najszybciej jak będzie to możliwe.

Wasza oferta obejmuje dużą różnorodność, znacie się na tym?

Tak, nasze doświadczenie pozwala na działalność w opisywanych technologiach. Każda z nich jest powiązana z inną przez to potrafimy zapewnić kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

Kiedy mogę się umówić na wycenę/serwis/montaż?

Wystarczy krótki telefon a podamy Ci dokładnie termin kiedy się pojawimy. Jesteśmy bardzo elastyczni, a czas klienta jest dla nas najważniejszy, dlatego możliwe są wizyty od godzin porannych, aż po wieczorne. Jeśli klient ma takie życzenie technik pojawia się w sobotę lub niedzielę.

Co was wyróżnia? Warto do Was zadzwonić?

Jesteśmy przede wszystkim bardzo dynamicznym i nowoczesnym zespołem. Potrafimy zorganizować tak usługę, że u klienta pojawiamy się dopiero w dniu montażu(wycena, projekt, propozycja odbywa się online). Oczywiście możliwy jest standardowy schemat działania – jesteśmy na miejscu w każdym etapie realizacji zlecenia!
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się zaproponować najnowocześniejsze technologie, które będą pracować przez długie lata!

Kontakt

Nieczytelne? Zmień tekst.

Start typing and press Enter to search